יולי 5, 2013

בבואנו לעצב את חדר הילדים, במיוחד כאשר ברצוננו לעצבו באופן נכון ופונקציונאלי, יש לעקוב אחר כמה כללים פשוטים. כמובן, שבמהלך העיצוב יש לתת דרור לדמיון ולנסות להגיע לעיצוב הטוב ביותר עבורנו. רבים יבחרו להיעזר במעצב מקצועי ובצדק. המעצב הוא זה אשר יוכל להגיע לעיצוב האופטימלי והמקצועי ביותר. במאמר זה נציג בפניכם כמה טיפים, אשר עתידים להקל את תהליך העיצוב הן עליכם כהורים והן על הילדים.

  • ■ מדמיינים – השלב הראשון בעיצוב הוא לנסות ולדמיין את חדר הילדים המושלם. הקפידו לרשום כל מחשבה או רעיון, כך לא תשכחו ובעצם תהיו מוכנים לפגישה הראשונה עם המעצב.
  • ■ מחשבים – כמו כל רכישה, יש להגדיר את התקציב הרצוי שיעמוד לטובת הפרויקט. חשוב לזכור כי לא תמיד יהיה ניתן לעמוד בתקציב הרצוי בהתאם לדרישות והרצונות שלכם, אך במיוחד עבור דילמות תקציב מסוג זה, קיים המעצב המקצועי אשר יעזור לכוון אתכם ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר.
  • ■ מתכננים – כעת הגיע הזמן לעבוד ולהוריד לדף את קווי העיצוב הרצויים. יחד עם המעצב המקצועי, תתכננו את חדר הילדים המושלם שלכם וכזה, אשר יענה על הרצונות שלכם, הצרכים של הילד או הילדים ובעיקר יעמוד בתקציב שהוגדר.
  • ■ מעצבים – לאחר שבניתם את תוכנית העיצוב, יחל המעצב לעבוד. כאשר יש צורך ברכישת ריהוט או פריטים שונים לחדר כמו דלת הזזה מעוצבת, יתלווה אליכם המעצב במסע הקניות. בשלב זה, יחולל המעצב את קסמו ויעבוד במרץ על העיצוב עד לסיום.

חיפויים שונים לחדר הילדים

טרנד חדש יחסית הינו התקנת טפטים לחדר ילדים כחיפויי קיר המסוגל להעניק כמה יתרונות באחד. בין יתרונות אלו נמצא שלל סגנונות עיצוב, חיסכון משמעותי בעלויות, אופציה לחידוש ושינוי לעיתים קרובות, הגנה על קיר חדר הילדים ובעיקר הפגת החשש שהילדים יציירו על הקירות. חנויות רבות מציעות טפטים לחדרי ילדים וניתן אף להזמין טפטים בעיצוב אישי. תהליך הדבקת הטפט נחשב מהיר ופשוט. אנשים רבים בוחרים להדביק את הטפט בעצמם ובכך לחסוך עלויות. חיפוש מהיר באינטרנט, יעלה שלל תוצאות ומדריכים להדבקת הטפט באופן מקצועי.

טווחי מחירים

קשה מאוד ואף בלתי אפשרי לאמוד את טווחי המחירים עבור עיצוב חדר הילדים. זאת, בשל העובדה כי לכל אחד רצונות אחרים, מספר ילדים שונה, גודל חדר קיים ועוד. למעשה, אתם אלו אשר תגדירו את התקציב ובעזרת מעצב הפנים שתשכרו, תוכלו להגיע לעיצוב האופטימלי ביותר בהתאם לתקציב. הטיפ הכי חשוב שלנו הוא לשכור מעצב פנים מקצועי המתמחה בעיצוב חדרי ילדים, שכן הוא זה אשר יוכל לעצב עבורכם את החדר המושלם מבלי לחרוג מהתקציב שהוגדר.

romantic-small