X

חדרי ילדים מעוצבים

חדרי ילדים מעוצבים

מי אמר שחדר הילדים צריך להיות קונבנציונלי ושגרתי? להיפך, לכל ילד יש את הדברים שהוא אוהב, ולכן חדרי ילדים צריכים לשקף את אופיים המיוחד, והם אלו שצריכים להכתיב את הכללים. ספינת פיראטים או רכב מרוצים, ארמון של נסיכות או מושב במחלקה הראשונה, אלו רק חלק מהדגמים והרעיונות לעיצוב של חדרי ילדים. אנו בדרים לנד מזמינים אתכם ללכת על הגבול הדק שבין עולם המציאות לעולם הדמיון והחלומות ולבחור לילדיכם את חדר הילדים המושלם מתוך מגוון אפשרויות של חדרי ילדים מעוצבים, מקוריים, ובאיכות גבוהה.

לא עוד סתם מיטה לחדר ילדים, כי אם מכונית

אם ילדיכם הוא חובב מושבע של עולם המרוצים, מדוע שלא תעצבו עבורו חדר מתאים? תהיו בטוחים שכל ילד יחלום ללכת לישון בחדר של אלופים כמו הצ'מפיון רייסר . וכמובן, שאנו לא מגבילים. החדרים שלנו מתאימים לבנים ולבנות, ואנו מציעים מגוון של חדרי ילדים מעוצבים, כדי לספק מענה רחב ככל האפשר. לא רק שתוכלו לבחור בין צבעים שונים של מיטות מכונית, בחלק מהדגמים ישנה אפשרות של מיטה נפתחת. וכשאנחנו חושבים על מיטה נפתחת, אנחנו ישר חושבים על מסיבת פיג'מות שכל הילדים ירצו להגיע אליה. ואם המגרש הוא זה שמעורר את ההתלהבות, חדרי שינה לילדים בהשראת עולם הכדורגל מציעים את כל מה שצריך כדי לגור בתוך איצטדיון. מהפרטים הגדולים כמו מיטה לחדר ילדים ועד לשטיח ומנורת התקרה, הכול כדי להפוך חדרי ילדים סטנדרטיים למקום מיוחד ומרגש.

חדרי שינה לילדים – בים וביבשה

במשך מאות שנים סיפורי פיראטים מציתים את הדמיון, עם סיפורי ההרפתקאות, הסכנות ומפות האוצר האבוד. זו בדיוק ההשראה מאחורי חדרי ילדים מעוצבים מדגם פיראט, שמציעים את כל מה שצריך כדי לשחק, לפתח את הדימיון, וגם לחזור לפעמים לקרקע כשצריך לסדר את החדר או להכין שיעורים. כל אחד מהרהיטים מעוצב לפי הקונספט של ספינת פיראטים, בלי להתפשר על הפרקטיות. הרי בסופו של יום ארון לחדר ילדים צריך להיות נוח ושימושי, עם מספיק מקומות לאחסון. לא אוהבים להטלטל בין הגלים? אין שום בעיה! מה דעתכם על מושב במחלקה הראשונה?  חדרי ילדים מדגם פירסט קלאס נוצרו בהשראת האמצעי המודרני שמאפשר לנו לצאת למסעות והרפתקאות ברחבי העולם. אולי לא נצליח לתת לילדכם פטור מהכנת שיעורי בית, אבל שולחן כתיבה המעוצב בהשראת תא הטייס בטוח יהפוך את כל העניין לקצת פחות משעמם.

כיף לילדים ושקט להורים

מה שמוביל אותנו בהחלטה אילו דגמים ועיצובים לייבא, הוא הרצון שלנו ליצור חדרי שינה לילדים שיהיו מיוחדים באמת. חדרי ילדים כמו שכל אחד מאיתנו חלם שיהיה לו. . ולצד זה, חדרי ילדים מעוצבים צריכים להיות גם איכותיים ופרקטיים, ולענות על כל הצרכים והשימושים. מיטה נוחה לשינה רגועה, שולחן כתיבה עבור שיעורי הבית, ארונות, מדפים וכונניות עבור האחסון. תוכלו לבחור ולשלב פריטים שונים, וגם לרכוש רהיטים מקטגוריית קומפקט, שעוצבו במיוחד כדי לעמוד במגבלה של מקום. וכמובן 5 שנות אחריות בקטגוריית חדרי ילדים, כדי לתת לכם את השקט הנפשי.

חדרי שינה לילדים - עיצובים מושלמים ורמת גימור גבוהה

בדרים לנד אנו מגשימים חלומות ולשם כך אנו עובדים עם חברות מובילות ומקצועיות בתחומן, שיכולות לעמוד בקריטריונים הגבוהים שלכם ולספק חדרי ילדים מעוצבים ומיוחדים. לא רק שהרהיטים מיוצרים על ידי טכנולוגיה מתקדמת ובסטנדרטים גבוהים של איכות, אלא שהם מבוססים על הרצון לשמח ילדים בכל גיל. אנו משמשים כיבואנים הבלעדיים של חברת צ'ילק ובכך מאפשרים לכם ליהנות מעיצובים מרשימים ברמת גימור גבוהה ומהאפשרות לעצב חדרי שינה לילדים, מרגשים וייחודים. לרשותכם מגוון חדרי ילדים מעוצבים מהם תוכלו לבחור: צ'מפיון רייסר,  פירסט קלאס,  פיראט,  כדורגל,  נסיכות,  ביקונספט ורייסר. מתקשים להחליט? ובצדק! אנו כאן כדי לסייע לכם ולכוון אתכם לבחירות הנכונות.

© כל הזכויות שמורות לדרים לנד 2015 | חדרי תינוקות ילדים ונוער. קידום אתרים: היידה

Call Now Button