ספטמבר 20, 2014

דבר יותר יפה מלקחת את הילדים להצגה מוצלחת עם תפאורה קוסמת, לפתח ולהרחיב את סקרנותו וראשו של הילד למימדים חיוניים ועוד כאלה שהוא מעריץ ואוהב. דבר מאוד ידוע ומוכר שגירויים לראש תורם רבות להתפתחות השכלית!

ילדי העתיד היום כבר נוגעים בטכנולוגיה, בשינויים מהירים ואלמנטים חדשניים. דבר שהוכיח התפתחות מואצת, מרווה את צימאון הסקרנות שלהם ובכך תורמת ללידים!

העתיד צופן לנו הצלחה בשילוב בין המשיכה של הילד ולבין הרצון לבריאותו מצד ההורה.

אנחנו בתור מבוגרים – רוצים דקורציה, שואפים לדיוק של יופי שיספק לנו את החוויה הרצויה בעינינו.

עיצוב כמו בעיצוב – אם הצלחת להגשים את האווירה לה ייחלת במרחב המחיה, שתתן חוויה של תפאורה בצורת העולם שאתה רוצה לגעת בו – הצלחת להשיג את המטרה.

בעולמם של הילדים – הם רוצים את אותו דבר! ההבדל היחידי הוא בשינוי התפאורה!

תפאורה כזאת שיהיה להם נעים לשבת בחדר ולהתעסק, לארח חברים, להרגיש שלמים בעולמם כמו שאנחנו שואפים בעולמנו, ליצור חוויה מתוך הדמיון הבלעדי שלהם ולהרגיש שלמים ונינוחים במרחב הבטוח שלהם.

כאן אנחנו נכנסים! דרים לנד – חדרי ילדים: השילוב בין עולם החלומות למציאות!

חשוב לנו לספק את ההורים ואת הילדים!… אז איך אנחנו עושים את זה?

לילדים – יוצרים חוויה ייחודית ושונה של ילדי העתיד שירצו לחזור הביתה לחדר הילדים המיוחד, הנעים והנוח שלהם ושיסופקו כל צרכיהם: מיטה מרהיבה, ארון מתאים, פינת ישיבה ללימודים מרגיעה ונכונה לשמירה על ריכוז! בצורה שתשבה את ליבם ורמת החשק להמצאות בבית, למקום מבטחים תהיה גבוהה מהרגיל.

להורים – אנחנו מבטיחים איכות של מוצרים שיחזיקו הרבה שנים, גימור של מוצר ברמה גבוה, נוחות מרבית מבחינה אורטופדית שתשמור על בריאות הילד. חוויה בלב שקט וסיפוק מסיפוקו של הילד כמובן!

חדר זה מקום איפוס של רוב בני האדם. אנחנו מאמינים שהתרגעות הילד + נחת ההורה שווה כל השקעה.

אנחנו גם מוצאים עצמנו הרבה פעמים רואים את ההורים מתלהבים כמו ילדים מחדש מהתפאורה שהגיעה עד אליהם הביתה ומקבלים גם הם השראה לזמן האיכות עם הילד!

…רק ימים יפים!

Yakut-Slider2