יולי 23, 2019

רכשתם רהיטים מיוחדים שהפכו את חדר הילדים למקום שבו יצברו שלל זכרונות נפלאים. כעת, אתם יכולים להוסיף לחדר עוד כמה אקססוריז מיוחדים שיהפכו אותו למקום המושלם. אספנו עבורכם כמה פתרונות לא יקרים שיכולים לשנות מקצה לקצה את מראה החדר. המלצה קטנה שלנו – התייעצו עם המתבגרים שלכם אילו מהם תרצו לשלב בחדר?

טפטים לקירות

טפטים היו מחפים את הקירות שלנו לפני שלושה דורות בצורה עמוסה שכיום מעניקה תחושה מעיקה מעט. אך, הניירות המשלימים את צבעי הקיר עברו טרנספורמציה והיום הם יכולים לחזק כל עיצוב. כיצד? משתמשים בהם רק על קיר אחד או שניים ויוצרים קונספט מיוחד. תוכלו לשלב טפטים D3 עם עיצובים של נחל, קיר אבנים או חוף ים או להשתמש בטפט על מנת להוסיף טקסטורה מיוחדת.

אווירה נינוחה וניחוח נעים

חדרי הנוער של היום יכולים למלא את הילדים בהשראה עם עיצוב ירוק ונוח. אפשר להוסיף לחדר אגרטלי נוי עם פרחים מלאכותיים שישמרו לאורך זמן ולא יחייבו את בני הנוער בהתעסקות נוספת. כמו כן, אפשר להוסיף לחדר גם מבשמים שונים המבוססים על פתרונות מכניים או חשמליים. הניחוח בחדר כאשר חברים מגיעים אליהם יהיה רענן והמראה המשובב של הפרחים הנראים ממש כמו פרח טבעי ישרו אווירה נינוחה ונעימה בחדר.

תאורה מיוחדת

הביטו מעלה לתקרה, האם גוף התאורה של הילדים סטנדרטי ומשעמם? האם נורה בודדת נתלית מהתקרה או שיש אהיל מיוחד ומעוצב בהתאם לקונספט שבחרתם לחדר? תופתעו לגלות אך גופי התאורה יכולים לשנות את החלל כולו. הן באמצעות האהיל והן באמצעות צבעי התאורה בפנים וכמות האור בחדר. בחדרים בהם יש אור טבעי רב אינכם צריכים להשקיע בתאורה עוצמתית מדי. בחדרים חשובים נרצה לשלב מספר מנורות על מנת להאיר את החדר. בחרו גוף תאורה מודרני המתאים לצבעי הקירות וגלו איך החדר כולו הופך למזמין יותר.

מרבדים ושטיחים

אספקט נוסף בעיצוב חדרי נוער הם השטיחים הנמצאים מתחת לרגליהם של הילדים והמתבגרים שלכם. בחדרים הכוללים פרקט עץ אפשר להוסיף מרבדים עדינים ובחדרים בהם הריצוף הוא שיש או קרמיקה כדאי לחזק את החדר עם שטיח גדול יותר. אפשר גם לבחור באופציה המושלמת לימי החורף – שטיח מקיר לקיר ועליו מרבדים קטנים וצבעוניים היוצרים פינות ישיבה ומשחק (כן גם הגדולים שלכם משחקים בקונסולה). למרבדים אלה יתרון  מיוחד – ניתן לכבס אותם במכונת הכביסה.

לסיכום, מספר תוספות קטנות לחדר יכולות להפוך אותו לפינה בה בני הנוער שלכם ישמחו לשבת, לארח חברים וללמוד למבחנים. הציגו בפניהם את המאמר הזה וגלו אילו תוספות הם היו רוצים לראות בחדר? תנו להם לשוטט יחד עמכם באתרים השונים ומצאו את הפריטים האהובים עליכם ועליהם שמשתלבים בהרמוניה מושלמת עם הריהוט האיכותי שקניתם לחדרי הנוער. טיפ קטן לסיום – אל תשכחו להוסיף שלט קטן עם שמם על הדלת.

20.58.1103.00_1