ספטמבר 20, 2018

עיצוב חדר ילדים שונה מעיצוב כל חדר שינה אחר בבית. השאלות על תחזוקה שוטפת, טיפול בלכלוך ובלגן, מציאת פתרונות חכמים שיאפשרו לשמור על החדר ברמה האסתטית הטובה ביותר – הן רבות והן מעסיקות הורים לילדים בכל הגילאים.  אחת הבחירות החכמות והפרקטיות יותר לחדרי ילדים היא רצפת פרקט שיוצרת מראה מעוצב בלי להשתעבד לניקיון הרצפה.

בלי לשטוף את הרצפה

רצפת פרקט איכותית, אותה מטפחים בצורה הנכונה מהרגע הראשון, אינה זקוקה לשטיפה במים. הטיפול בה הוא קל ופשוט – באמצעות מטלית לחה בלבד, טאטוא ושאיבת אבק בעת הצורך. בזכות הנתונים האלו זוהי בחירה אידיאלית לחדר ילדים.

עם זאת, חשוב לסייג ולומר שבחירת סוג הפרקט רלוונטית מאד לשמירה על המראה האסתטי והמעוצב. ככל שהפרקט איכותי יותר ומיוצר על ידי חברה מקצועית יותר, כך נוכל להניח שהוא עבר תהליך ליטוש, שימון וצביעה איכותי יותר ולכן יישמר לתקופה ארוכה.

בנוסף, חשוב להקפיד על טיפוח הפרקט ותחזוקה בהתאם להוראות היצרן, שלרוב ימליץ על טיפול מדי כמה שנים.

מראה מעוצב ועכשווי – שמתחבר לכל סגנון

פרקטים מגיעים היום במגוון רחב של עיצובים, גוונים וטקסטורות. כל אחד מהם יכול להשתלב עם סגנונות עיצוב שונים. חדרי הילדים של היום מאופיינים במראה נקי, בהיר ואפילו מינימליסטי, עם פתרונות אחסון שמסתירים את הבלגן, ריהוט מודולרי שיכול להתאים לשלבים שונים בחיי הילד וצבעים עדינים יותר מבעבר.

רצפת פרקט משתלבת נהדר עם העיצוב המודרני והנקי, אך יכולה להתאים גם למראה כפרי, לצבעים חזקים ובולטים ולעיצוב בסגנון וינטאג’. ההיצע הגדול מאפשר לכם לגוון, לבחור ברצפת פרקט בגוון כהה או בהיר מאד ולאו דווקא במראה של עץ טבעי.

השקעה לטווח הארוך – בזכות טכנולוגיה מתקדמת

עד לפני כמה שנים, רצפת פרקט סחבה איתה לא מעט מיתוסים, שגרמו להרבה הורים להתלבט לפני התקנת פרקטים בחדר הילדים. הפחד ממגע עם מים, מחשיפת הפרקט ללכלוך, מתחזוקה שוטפת סיזיפית ועוד ועוד מיתוסים.

בזכות טכנולוגיות מתקדמות שמשתלבות עם עבודת האמנות של יצירת רצפת פרקט, אפשר היום לנשום לרווחה. היום תוכלו להתקין בחדר הילדים פרקטים יפיפיים מבלי לפחד ממגע עם מים, מכתמים או מתחזוקה סיזיפית מדי.

הפרקטים היום מיוצרים עם שכבות הגנה מחומרים שמונעים מגע עם מים ומאפשרים שקט נפשי להורים. בנוסף, קל להסיר מהם כתמים וניתן להזמין טיפולי תחזוקה אחת לתקופה כדי לשמור על המראה האסתטי שלהם.

רצפת פרקט היא היום הבחירה הנכונה לכל בית – גם כשמדובר בבית עם ילדים. חדרי הילדים המעוצבים שאנחנו רואים במגזיני העיצוב, בבתים בכל רחבי העולם ובעולם הפינטרסט המעוצב, כולם בעלי מכנה משותף – יש להם רצפת פרקט. היום ברור שזוהי רצפה עמידה, שקל לנקות ושיכולה להחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

20.54.1602.00_1