נובמבר 17, 2019

בבתים חדשים או בדירות משופצות, הורים מעניקים דגש רב על נראותם של חדרי הילדים המיועדים הן לילדים והן לנוער המתבגר. במקרים רבים הם שוכרים את שירותיו של מעצב פנים כדי ליצור חדרי שינה נאים לרווחתם של הילדים.

המגמה היא ליצור עבור כל ילד את חדר השינה הפרטי התואם את האישיות שלו, בגוונים האהובים עליו כדי להעניק לו מרחב נפלא שבו הוא יאהב להיות, ליהנות מהמשחקים, מהצפייה בטלוויזיה ומשעות האירוח של החברים. 

הקו העיצובי נבחר לאחר חשיבה מרובה הכוללת סיעור מוחות עם הילד ומשפחתו לבניית החדר המושלם הכולל מיטה נוחה, שולחן עבודה, כיסא נוח, ארון בגדים התואם את צרכיו, מחשב וכל צורך אישי אחר של הילד בהתאם לתחומי העניין שלו כמו ספורט ייחודי, נגינה על כלי נגינה ספציפי, אהבה למכוניות וכו’. 

 

1

חיפוי רצפת החדר בפרקטים

ההעדפה ברוב הבתים היא לחפות את הרצפה בפרקטים ולא בריצוף של אריחי קרמיקה או אבן, לאור הנראות היפהפייה של החדר כאשר הוא כולל את לוחות הפרקטים. הדגמים הרבים הקיימים באולמות התצוגה מאפשרים בחירה של הדוגמה המתאימה ביותר לרהיטים ולשאר החפצים אשר ימוקמו בחדר תוך שימוש בגוון הנכון ביותר. 

מגוון רהיטים לילדים ולנוער 

בתכנון כל חדר ילדים מביאים בחשבון שיהיה פרקטי עבור הילד כעת אך גם שאפשר יהיה לבצע שינויים בהמשך כמו לדוגמה מיטת תינוק אשר מיועדת מראש להפוך למיטת מעבר כשהילד יהיה גדול יותר. כך מייתרים את הצורך ברכישת מיטה נוספת. 

גם מיטות הנוער בעיצובים השונים מותאמות לכך שהן ישרתו את הנער לאורך תקופה ארוכה. אפשר לקנות מיטת קומותים עבור חדר שגרים בו שני ילדים, מיטה הנפתחת לשתי מיטות כדי שתהיה אפשרות להלין בה אח או חבר המגיע לישון אתו, מיטה וחצי או מיטה זוגית.

המיטות המעוצבות מותאמות לנושא שעל פיו עוצב החדר ובהתאם לכך מייצרים גם את המוצרים הנלווים כמו שידות לתינוקות, ארונות בגדים בעלי דלתות רגילות או דלתות הזזה, שולחנות וכל ציוד נוסף שיש בו צורך.

הוספת אקססוריז ברחבי החדרים 

האקססוריז הם אלה שנותנים את הטון ולכן מוסיפים לעיצובו של כל חדר פריטים תואמים כמו כילה, ווילון איכותי, שטיח שאגי עבה לנוחותם של הילדים, מדפים, ספריה, פופים מדליקים ועוד. 

כל המעטפת הזו יוצרת עבור הילדים חדר נעים וביתי שכיף להם לשהות בו ולארח את חבריהם ללימודים ולבילויים משותפים.

 

20.58.1601.00_1