אוקטובר 21, 2013

המיטות של דרים לנד ביחס למוצרים בשוק

יש כל כך הרבה מבחר, צורות, צבעים, עיצובים ודרכים לספק את הילד לכמה ימים…

האיכות והכמות גם יחד היא בגדר בחירה נכונה.

אצלנו בדרים לנד חדרי ילדים המוצרים נעשים בחומרים ורמת גימור שתחזיק להמון שנים, אפילו לילד הבא. אין אף פשרה ברמת המוצר שמגיע אליכם!

יותר מזה שגם כל החדר כבר בנוי בצורה מתאימה ושלמה – מה שעדיף מאשר לחפש חלק חלק פריט ועוד פריט. חוסך המון זמן ומאמצים להצליח לשלב ובאמת בסופו של תהליך, לקבל מוצר מוגמר יפה ואחיד. כמו האנרגיה הדרושה לילד ששוהה בחדרו ומבלה שם לא מעט שעות מהיום שלו.

בנוסף המיטות הן אורטופדיות – ומה יותר חשוב מזה לילד שמתפתח ומפתח הרגלי שינה בריאים עם שינה רגועה ובריאה. ידוע שמיטות אורטופדיות מסייעות להתפתחות תקינה של הילד וחשובות להמשך דרכו!

להוסיף לזה את תוכן העיצוב בצורה מושלמת עבור כל ילד והאופי שלו והדרך שלו להתבטא, ליצור אווירה ייחודית, לאפשר מרחב מחיה כזה שהוא מיוחד במינו. כל אשר עבור הילד הוא עבור ההורה. מבחינה עיצובית יש לדרים לנד מבחר כל כך גדול ועצום שיכול לספק ולרצות כל ילד עצמאי שאוהב לבחור בעצמו ובטח שכל הורה!

ריהוט נוסף ומתאים כסט מפס ייצור, הוא בגדר תוסף לאווירה משלימה עם פריטים ייחודים מבית היוצר.

ניסיון עתיר שנים של התאמה על פי מידות החדר, מה יהיה אידיאלי, איך לא להעמיס, לבחון תגובותיו של הילד ולאפשר גם לו חוויה לרכישה, היא בגדר הסטנדרט הגבוה שהשמנו לעצמנו. מצרכים של מיטה, ארון, ספריה, שידה וכסא כלה בריהוט נוי, תאורה נכונה, צבעים מתאימים שיאפשרו גם הרמוניה כללית בבית וכן הלאה.

הרבה מאוד פסיכולוגיה של הילד יש מאחורי הגישה הרעיונית שלנו לחדרי עיצוב ברמה של תפאורה שכזו!!!

חשוב לנו שכמו לכם, להתאים לנסיכה את חלום האגדות שלה והיחס שמתאים לה כדי שתצליח לראות עצמה כך. על ידי צבעים, גימורים עגולים יותר, אסוציאציות נסיכותיות מהאגדות, ריהוט יותר בהיר, שנותן אווירה של ניקיון ושל שמחה אופטימית, בדים נכונים ועדינים.

לנסיך, לפתח ולשמר את ייצר העיסוק שלו והתחרות הבריאה בעיצוב מתאים. ליצור את האווירה החמה והמרגשת שבנים הכי אוהבים. עם חדר אטרקטיבי מבחינה רעיונית ומבחינה שמגרה את הראש לעיסוק מתמיד ויצירה, אך גם למנוחה ושלווה. פטנט רעיוני נוסף הוא מיטות ילדים יוצאות דופן של דרים לנד מבחינה טכנולוגית לפתרונות שינה, איחסון ומיטת מעבר מקטנות לגדלות!

אין דבר יותר מספק מלתת לילד שלנו את הכי טוב שיש להציע!

FIRSTCLASS_087