מרץ 24, 2014

לתכנן את עיצוב חדרי הבית הפכה משימה לא פשוטה בגלל המבחר הרב והעצום שיש כיום

בענף הריהוט והעיצוב לחדרי הבית. בין אם אנו בוחרים בעיצוב רהיטים פשוט או בעיצוב רהיטי יוקרה, כאשר מדברים על עיצוב ונוחות המשולבים יחדיו בחדר , אנו נוטים ראשית לחשוב על גודל המיטה וכיצד היא תיראה ואלו חומרים היא עשויה .

בחירת רהיטי ילדים היא משימה לא פשוטה, רבים בוחרים מיטה מעץ מלא לחדרי ההורים וגם לחדרי הילדים. מיטה מעץ מלא היא בחירה נבונה גם עבור ילדים קטנים וגם לבוגרים, עצם היותה בעלת מרקמים נעימים של גוני העץ, הצבעים והיציבות הנשמרת לאורך שנים.

מיטה מעץ מלא במגוון דגמים

ענף הריהוט לא עוצר באדום, לפיכך  המעצבים והיצרנים למיטה מעץ מלא  עומלים ומקדישים מחשבה רבה בקולקציית הדגמים אותם היא מעצבת ומייצרת.
הדגשים הם כאמור על בטיחות, איכות ועיצוב , זאת כדי לענות לדרישות הלקוח, כי מרבית הלקוחות היום יודעים בדיוק מהם מחפשים כאשר הם נדרשים לבחור מיטה נוחה ובעיקר מעוצבת בסגנון המועדף עליהם.

כאשר אתם לפני רכישת מיטה מעץ מלא לחדר ההורים או הילדים חשוב מאוד להקפיד על המידות המתאימות לכם לפני שאתם בוחרים את העיצוב, רבים נוטים להימשך לעיצוב מרהיב עוד לפני הנוחות , האיכות והבטיחות. עצות אלו תקפות גם ובעיקר במיטה מעץ מלא לילד.

דגמי מיטות עץ רבים וכמו בכל מוצר גם כאן, יש יתרונות וחסרונות.

יתרונות וחסרונות במיטה מעץ מלא

כאשר אתם רוכשים מיטה מעץ מלא חשוב לדעת כי גם בדגמים אלו ישנם יתרונות וחסרונות כמו בכל דבר בחיים. היתרונות של מיטה מעץ מלא חבויים בחובו, כלומר: כל רהיט מעץ מלא עמידותו וחוזקו יציבים לאורך שנים רבות. כאשר מדובר ברכישת מיטה מעץ מלא לילד/ה ישנה אפשרות כי העיצוב יהיה בעל מראה נקי ומותאם לכל גיל , דבר החוסך לכם הוצאות עתידיות להחליף מיטה עם בגרותם.

החסרונות במיטה מעץ מלא בודדות מאידך קיימות, יכולת הניידות היא קשה מאחר ועץ מלא הוא בעל משקל רב וקשה להזזה. המגוון בעיצובי מיטות מעץ מלא לילדים בעיצוב דמויות, וגימורים  מיוחדים קטן ביחס למיטות ילדים העשיות מחומרים שונים בהם השמיים הם הגבול.

Active-Slider1