אוגוסט 19, 2014

אחת הבעיות הגדולות ביותר כאשר אנחנו מגיעים לקנות חדר ילדים הוא ההתלבטות בין מה שהילד הכי רוצה לבין מה שאנחנו חושבים שהכי טוב בשבילו. הרבה מאד פעמים ההתנגשות הזו בין הרצונות גורמת לנו לעשות טעויות בבחירת חדרי ילדים, טעויות שמאוחר יותר יכול להיות שנצטרך לשלם עליהן ביוקר.

אז מה אנחנו יכולים לעשות על מנת לרכוש את חדר הילדים המושלם עבור הילד שלנו? הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות הוא להציב יעדים. היעדים אותם צריך להציב הם גם מבחינה תקציבית וגם מבחינת היעדים של החדר.

שימושים של חדרי ילדים

אז מה הם השימושים של חדרי ילדים ואיך קובעים מה אנחנו צריכים שהחדר יכלול? למעשה, כמעט לכל משפחה יש דרישות שונות מחדרי הילדים שאותם היא מתעתדת לקנות. למה הכוונה? במידה וזוהי משפחה טרייה, עם תינוק רך שרק נולד והוא הילד הראשון, יעברו מספר שנים עד שחדר הילדים יוסב לטובת לימודים וכו’ ולכן יש צורך בפריטים אחרים כמו עריסה, שידת החתלה, ארון בגדים קטן יותר ועוד. בניגוד לחדר תינוקות שכזה, משפחה שבה יש שני ילדים או יותר בערך באותו גיל, סביב גילאי 5-6, משפחה שכזו תזדקק לחדר ילדים בעל מאפיינים אחרים. חדרי ילדים לילדים בגילאי בית הספר חייבים לכלול גם שולחן לימודים וארון ספרים שבו יוכל הילד להשתמש במהלך לימודיו. כל זאת בנוסף כמובן למיטה, ארון ובמידה ויש יותר מילד אחד גם מקום מספיק גדול למשחקים כמו שכל ילד אוהב.

אז היכן נכנסים לתמונה הרצונות של הילד? בדיוק כאן. כיום יש כל כך הרבה מקומות בהם ניתן לקנות חדרי ילדים. יש כיום עשרות עיצובים שונים ומשונים כאשר לכל ילד יש את הרצונות וההעדפות שלו. על מנת שגם אתם וגם הילד שלכם תהיו מרוצים מבחירת חדר הילדים, כדאי מאד שאתם תגדירו לעצמכם את הדרישות שלכם מן החדר מבחינת פונקציונאליות ותיתנו לילד לבחור עיצוב שהוא אוהב, כמובן חשוב שגם כאן תראו שזה לא טרנד חולף ובעוד חצי שנה הילד לא יאהב את החדר.

Safari-Natura-Slider3