אוקטובר 3, 2018

 

“אחרי החגים” כבר ממש מתדפק על הדלת, ומזג האוויר משתנה במהרה, קר בבקרים, קר בערבים, חמים בצהריים, כולנו עדיין נעים מסביבת פנים ממוזגת לסביבת חוץ עם מזג אוויר הפכפך, איך נשמור על בריאות הילדים שלנו מפני הצטננות? באמצעות בגדי תינוקות נכונים.
הכירו את הפריטים, שיצילו את עונת המעבר ובכלל.

בגדי תינוקות- הבסיס

בגדי הבסיס לתינוקות, הם הבגדים, המגיעים במגע ישיר עם גופם, תפקידם המרכזי הוא לנדף זיעה, ולשמור בכך על טמפרטורת גוף מבוקרת. חשוב לבחור בגדי גוף, העשויים מ 100% כותנה, עם צווארון מתקפל (להסרת הבגד מאזור הכתפיים) ועם 3 תיקתקים.
אם מזג האוויר אכן מאפשר זאת, תוכלו להסתפק באוברול קצר או ארוך, שיכסה את אזור הברכיים או הקרסוליים (בהתאם לדגם) ויהיה פתרון קל ומהיר להלבשה איכותית ונוחה מאוד, שלא תגביל את תנועת התינוק. האוברול הופך ליקר ערך בתקופת הזחילה ומגן על ברכי התינוקות. בעונת החורף תוכלו להיעזר בבגדי גוף ארוכים, ולהלביש את התינוק ב”חתיכה אחת”. היתרון של פריט לבוש זה הוא מהירות ההלבשה, החיסרון, במקרה של רטיבות או לכלוך, נדרש להפשיט את התינוק.

בגדי תינוקות- שכבת ביניים

מעל האוברול או בגד הגוף תוכלו להוסיף חולצה דקה מכותנה, שמגיעה בהדפסים על זמניים עם מוטיבים מעולם החי והצומח, מומלץ גם כאן לבחור בבד המורכב מ 100% כותנה על מנת לאפשר מאפשר חופשי של אוויר בין הגוף לבגד ולשמור על טמפרטורת גוף מבוקרת. למראה שיקי במיוחד תוכלו להוסיף מכנסי ברמודה, שמתאימות במיוחד למידת החיתול או אוברול ארוך, שיחמם וישמור על רגלי התינוקות.

בגדי תינוקות- שכבה עליונה

לקראת חודש דצמבר, כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר במיוחד, והגשם הופך לשגרה, תוכלו להוסיף למלתחת התינוק, קרדיגן סרוג, שיהווה פתרון נפלא למעבר בין סביבות ממוזגות לסביבת החוץ, הקרדיגן מורכב מכותנה ופוליאסטר, ותפקידו “ללכוד” את החום ולשמור אותו. מומלץ לבחור בקרדיגן המגיעה עם סגירת כפתורים, מה שיאפשר פתיחה וסגירה קלה מבלי להסתבך עם רוכסן.

בגדי תינוקות- הכנה לחורף

הקרדיגן מהווה פתרון מושלם עבור קור, אבל לא עבור הגשמים, כדי לחסום את גוף התינוק מרטיבות הגשמים עליכם להיעזר במעיל חורף דוחה מים. חשוב לבחור במעיל קל משקל, שלא יכביד על התינוק, וגם כאן עדיף לבחור במעיל מרופד עם בטנה, עם סגירה כפולה של רוכסן וכפתורים, אשר יבטיחו בידוד מושלם, שמורכב מ100% פוליאסטר מפוליאוריטן ללכידת החום בגוף התינוק.

לסיכום, הכינו את תינוקכם לחורף עם בגדי תינוקות איכותיים, אשר מצליחים גם לנדף זיעה בשכבות הקרובות אל גוף התינוק, וגם לשמור על חום הגוף בשכבות העליונות, תוכלו להינות ממבחר דגמים בהדפסים מעולם החי והצומח ובגוונים מרהיבים.

 

20.42.1203.00-baby-girl-camasirlik-636334887213999797