ינואר 22, 2018

חדר הילדים מהווה מקום אשר בו שוהים הילדים שלנו משך שעות רבות משך היום. הם מבלים בו את שעות אחר הצהריים, הם מכינים שם את שיעורי הבית, מתכוננים למבחנים, מארחים חברים, משחקים שם וכמובן גם ישנים שם. אם החדר יהיה מסודר ומרוהט באופן נעים ונוח הרי שהם ייהנו לבלות בחדר. לארונות המעוצבים חלק משמעותי במיוחד לכל מה שקשור בעיצוב הנכון של החדר.

הארונות בחדר הילדים כמו גם ידיות לארון ילדים יקבעו במידה רבה את המראה שיתקבל בחדר. גם הסדר הטוב נגזר בעקבות העיצוב והחלוקה הפנימית של הארון. אם נשקיע מחשבה בתכנון נכון של הארון – נוכל ליהנות מארון פונקציונאלי שייתן לנו מענה מושלם. הארון יעניק לחדר את המראה המסודר והנעים כאשר לכל פריט, בגד, משחק ואפילו מחברת יהיה את המקום המתאים לו.

ארון לחדר הילדים – בחלוקה מותאמת אישית

לכל בית הרגלי החיים שלו לצד התנאים והדרישות הספציפיות. על כן תמיד עדיף לרכוש ארון לחדר הילדים בהזמנה אישית. למרות שמדובר בארון שמחירו יהיה יקר יותר ביחס לארון סטנדרטי. כי רק ארון אשר אותו נתאים בדיוק לצרכים שלנו יהיה ארון אשר יעניק לנו את המענה המושלם בדמות חדר מסודר ומאורגן. כך נוכל לתכנן מגירות בהתאם לצרכים שלנו, אם אלו מגירות נעליים, מגירות לפריטי לבוש קטנים כמו גרביים וכדומה. כך גם נוכל לתכנן את החלק שבו נוכל להשתמש לתליית בגדים ואת המדפים בכמות ובגובה הרצויים וכן על זה הדרך.

ידיות לרהיטי ילדים – התכשיט שמקשט את החדר

כאשר אנחנו דנים בסוגיית הארון לחדר הילדים חשוב שנזכור כי הפריט הכי בולט ומשמעותי בכל ארון אלו הידיות. אלה נמצאות מחוץ לארון כמובן ועל המגירות ובגלל המיקום הבולט שלהן יש לתת את הדעת בבחירה הנכונה והנבונה. הידיות הן אלו שיעניקו לחדר את הטאץ’ הסופי ומסיבה זו לא נוכל לזלזל גם כאשר מדובר בפריט לכאורה שולי למדי בכל המכלול של הארון.

פרזול ידיות לחדרי ילדים – רק איכות!

כשאנחנו באים לרכוש או להזמין ארון לחדר הילדים – אנחנו לא תמיד זוכרים לברר על הנקודה של הפרזול. אנחנו מתמקדים בעיקר בחלקים שהעיניים רואות כמו הצבע של הארון, המראה שהוא יעניק לחדר וכמובן גם לחלוקה הפנימית של הארון שיתאים לנו ולצרכים שלנו. פעמים רבות אנחנו פשוט שוכחים להתייחס לפרטים הקטנים שנראים אולי קטנים – אך עליהם יעמוד הארון. אם לא נשים לב אל הפרזול ולא נקפיד על האיכות – הארון שלנו לא יהיה יציב, הדלתות לא תחזקנה מעמד, המגירות יחרקו ובכלל מהר מאוד יאבד הארון את כל היופי והחידוש שלו.

על כן, למרות שאולי זה לא ממש מעניין אותנו ואנחנו לא לגמרי מבינים בתחום הפרזול – נזכור כי אם לא נשים לב לדבר אזי חבל על כל ההשקעה שלנו.

נזכור כי ההשקעה בארונות מעוצבים – כוללת גם יופי וגם איכות!

חדר תינוק בייבי גירל