מאי 14, 2019

הבחירה נכונה של ארון הזזה מחייבת היכרות עם הסוגים הקיימים. בהמשך, ניתן להתאים את הדגם של הארון לגודל החדר ולאופי השימוש הצפוי בו. כך למשל ישנים לחדרי הורים, לעומת ארונות שמתאימים יותר לחדרי אורחים או לחדרי ילדים. לשם השוואה, ארונות אחרים לגמרי יתאימו עבור המשרד ויש אפילו ארונות למוסדות ציבור ובהם בתי ספר, גנים וכן הלאה.

ארון עם מראה

ארון הזזה שעל אחת או יותר מהדלתות שלו יש מראה מתאים בעיקר לחדרים קטנים. בעזרת המראה ניתן ליצור אשליה אופטית של חלל גדול ומרווח, בעיקר אם משלבים את הדגם של הארון עם חלוקה פנימית נוחה ונגישה. בפועל, החלוקה הפנימית נקבעת לפי מספר המגירות, המדפים וכמובן ווי תלייה שיש בתוך הארון.

ארונות הזזה מעוצבים ובפרט עם מראה- מתאימים מאוד לסגנון עיצוב מודרני. החיסרון היחיד הוא שהמראה כמובן שבירה, מה שהופך את הארון לרהיט מעט מסוכן בחדרי ילדים. לכן ההמלצה היא לשלב ארון עם מראה בחדרי הורים ואורחים בלבד – או בחדרי עבודה ייעודיים.

ארון הזזה מעץ מלא

ארון הזזה מעץ הוא בעל מאפיינים אחרים לגמרי. זהו ארון עם דלתות הזזה שאותן מייצרים מעץ מלא ולכן התוצאה הסופית מתכתבת עם סגנון עיצוב כפרי, ביתי ומסורתי. כמו כן, מומלץ לשלב ארונות הזזה מעוצבים מעץ מלא בבתי משפחות עם ילדים ואפשר ליצור מצב שבו הם מתאימים לשולחן מחשב או פינת עבודה.

היתרון של ארון הזזה מעץ הוא עמידות גבוהה מפני בלאי ושחיקה. היות ומשתמשים בעץ מלא ואיכותי, הארון שומר על הצורה שלו לאורך זמן וקל לנקות אותו בעזרת מטלית לחה. יתרה על כך, בתוך ארון מעץ מלא אפשר לשלב גדלים שונים של דלתות הזזה ולהקל על השימוש בו.

ארון הזזה מזכוכית

ארון הזזה זכוכית מגיע במגוון רחב של הדפסים. את ההדפסים המעוצבים אפשר לשלב על גבי דלתות הארון וכך להפוך אותו לחלק מהחדר, בעוד הדלתות עצמן מיוצרות מזכוכית צבעונית או מזכוכית בגווני אפור, שחור ולבן. הבחירה בסוג הגוונים וההדפסים של ארון הזזה זכוכית קשורה גם היא לאופן שבו מתכוונים להשתמש בו ולסגנון העיצוב בשאר חללי הבית.

לסיכום, ארון הזזה יכול להגיע בשלל דגמים וסוגים וזה מוכיח את ההצלחה של ארונות אלו. על בסיס היכרות עם סוגי ארונות שונים ניתן לבחור טוב יותר כיצד להשתמש בהם וגם לשלב אותם בחדרי שינה של ההורים או הילדים.

20.30.1502.00_1