אוגוסט 8, 2016

בתור הורים, אנו מעוניינים לספק לילדינו את הטוב ביותר. נשאלת השאלה, כאשר מדובר בעיצוב חדר הילדים, האם עדיף להיעזר בשירותיו של מעצב או לבחור חדר ילדים מעוצב בכללותו, כפי שניתן לראות בחנויות רהיטי ילדים רבות. האם ניתן למצוא בחנויות מענה איכותי לחדר הילדים, או שעל מנת לעצב חדר אולטימטיבי לזאטוט יש לפנות לאיש מקצוע?

טרנדים ואופנות

מי שרוצה להיות מעודכן ואופנתי, יזכה לשיא העדכון בפנותו למעצב צעיר ונמרץ. אולם האם לילדיכם נחוץ הדבר? מצד אחד, חדר הילדים צריך לספק לילד סביבה נעימה ומכילה לבלות בה את שעות הפנאי שלו, וטרנדים חולפים אינם נובעים משיקולים של טובת הילד שלכם, אלא מאופנה משתנה. מצד שני, אם ילדכם חובב אופנה – לא תוכלו להימלט מן הצורך להתאים את העיצוב לטרנדים התורניים. גם אם אין המדובר בעיצוב מיוחד עבור ילדכם חובב האופנה, בדרימלנד  תוכלו למצוא חדר ילדים מעוצב קומפלט שגם יענה על דרישות הטרנד האחרון, וגם יותאם לצרכי הילד.

המחיר

בחנויות וחברות הרהיטים מועסקים מעצבים, הלוקחים בחשבון את כל הפרמטרים המתבקשים לשם תכנון חדר ילדים מושלם. אלו מעצבים שרכשו ניסיון ומומחיות בתחום, אולם את העלות של שירותיהם משלמת החברה, ולא הלקוח. בפנייתכם למעצב, אתם משלמים את התעריף אותו גובה המעצב על שירותיו, בנוסף לעלות הרהיטים. לעומת זאת, כאשר אתם רוכשים חדר ילדים מעוצב קומפלט, אתם זוכים למחיר נוח יותר מאשר בקנייה נפרדת של כל רהיט ורהיט.

ייחודיות

פנייה למעצב על מנת לעצב את חדר הילדים תניב חדר ייחודי, שתוכנן במיוחד עבור ילדכם, ולאף ילד אחר לא יהיה חדר כזה. יתרה מכך, אם תשכילו לפנות למעצב או למעצבת המתמחים בעיצוב חדרי ילדים, הם וודאי ידעו כיצד לעצב לילדכם חדר חלומי שיהיה ייחודי, מעודכן ויחד עם זאת – פונקציונאלי.

לסיכום

כמו שאלות משמעותיות רבות בחיינו, התשובה לשאלתנו אינה ברורה מאליה, ועל כל אחד לבדוק מה התשובה הנכונה עבורו. עם זאת, עבור רובנו חדר ילדים מעוצב קומפלט הוא המענה הנכון, מן הסתם. חדר ילדים מעוצב מחנות מוכרת, המיוצר בחברה ידועה, יבטיח לכם איכות ועמידות של הרהיטים. בחנות שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של חדרים המעוצבים בסגנונות שונים, כך שתוכלו לבחור את הסגנון המתאים לילדכם. בנוסף לכך, קנייה של חדר קומפלט מאפשרת לכם לראות את התוצאה הסופית מול העיניים לפני הרכישה, ומורידה את עלות שירותיו של מעצב פנים ממחיר החדר. אמנם, אין זה חדר שעוצב במיוחד עבור ילדכם, אך המגוון כה רחב, שרוב הילדים יוכלו למצוא בו את החדר המושלם עבורם.

עיצוב חדר ילדים