יוני 19, 2016

כל זוג הורים רוצה שהחדר של הילדים שלו יהיה מעוצב, יפה, מקורי ומיוחד ויהווה עבור הילדים את המקום שלהם ואת המפלט שאליו הם נכנסים על מנת להתנתק מהשגרה, לנוח, לשחק ולהפוך למבצר שלהם. על מנת להשיג את המטרה הזאת, הורים רבים פונים אל מעצב או אל מעצבת פנים כדי להשכיל ולעצב על פי עקרונות עיצוב מקובלים וידועים וגם כמובן כדי לוודא שחלל החדר מנוצל עד תום ואין שום פינות לא מנוצלות או מבוזבזות. כאשר את תהליך עיצוב החדר מלווה אשת מקצוע, אין ספק שהחדר יהיה מעוצב ומסודר באופן לא פחות ממושלם.

עיצוב של חדר ילדים כולל בחינה מדוקדקת של מידות החדר, התחשבות בשקעי חשמל ובחלונות והחלטה על מיקום נכון של הרהיטים, בהתבסס על כל הפרמטרים האלה שהם קבועים בחדר וכמובן אי אפשר להזיז אותם או לכסות אותם. כך ממקמים נכון את המיטה, את ארון הבגדים, את מגירות או שידת אחסון המשחקים וכל פריט נוסף שצריך שיהיה בחדר בהישג יד. בנוסף, ישנם גם אלמנטים אחרים הקשורים בעיצוב חדר הילדים – פוסטר, תמונה, אהיל למנורה או קישוטים ועיטורים אחרים שחשוב להורים שיהיו בחדר וייקחו חלק בעיצוב הסופי.

מה התפקיד של מעצבת פנים?

אשת מקצוע המתמחה בעיצוב פנים תדע בדיוק איך יהיה הכי נכון וחכם למקם בחדר את כל הרהיטים והפריטים שהחדר אמור להכיל. היא תראה את התמונה הכוללת, תנסה לדמיין את העיצוב המוגמר וכמובן תוכל לעשות שימוש בתוכנות מחשב מקצועיות על מנת לבחון דוגמאות איך ייראה החדר בכל אחת מאפשרויות העיצוב שהיא תציע. דרך העיניים המקצועיות והיצירתיות שלה, היא תוכל להציע רעיונות שההורים לא יעלו על דעתם, כמו למשל התקנת המיטה על הקיר, קניית מיטה מוגבהת כדי לנצל את השטח שמתחתיה ועוד שלל פתרונות יצירתיים.

מעצבת פנים אשר מתמחה בתחום של עיצוב חדרי ילדים תוכל להציע רעיונות רבים, טיפים ועצות מעניינות וייחודיות על מנת ליצור את החדר המושלם והמתאים ביותר הן לחדר והן לצרכים ולדרישות של ההורים והמשפחה. היא תוכל לתת להורים רעיונות שהם כלל לא חשבו עליהם והם יוכלו להחליט האם הם מאמצים את הרעיונות או מותרים עליהם. כמובן שאם המעצבת היא זו שמציעה את הרעיונות, אפשר להיות סמוכים ובטוחים שיהיה מדובר ברעיונות מצוינים ולא פחות מכך.

איך לבחור מעצבת פנים לצורך עיצוב חדר ילדים?

כאשר מחפשים את מעצבת הפנים המתאימה ביותר, כדאי לברר מהו הניסיון של המעצבות שבוחנים ומומלץ מאד להתרשם מעבודות שביצעו, כלומר לבקש לראות תמונות של חדרי ילדים שהן עיצבו על מנת להבין את הסגנון העיצובי שלה. כך, אפשר יהיה להחליט אם מדובר בסגנון שמקובל על ההורים והם רוצים לאמץ אותו בחדר של הילד שלהם.

מיטת מכונית מעוצבת