מאי 22, 2016

אירוע הלידה הוא אירוע מרגש מאד לכל הדעות. סביב ההתרגשות הגדולה, מדובר גם על אירוע שבו הזוג הצעיר מקבל המון מתנות מהמשפחה הקרובה והמורחבת ומהחברים הטובים. לצד האירועים שבהם נהוג להעניק שיק כמתנה, אירועי הלידה הם אירועים שבהם דווקא נהוג להעניק מתנות לטובת גידול התינוק. תשמחו לגלות כי ישנו עולם שלם של מתנות שתוכלו להעניק ליולדת הטרייה, תוך שתרגשו אותה, תפתיעו אותה ואפילו תקלו עליה את מלאכת גידול התינוק.

למה דווקא חדר ילדים?

אחד הדברים החשובים ביותר בשביל ילד הוא חדר הילדים שלו. ישנה חשיבות גדולה לנראות החדר בו עתיד לגדול לתינוק, שכן ישנו קשר הדוק בין שמחת החיים, החיוניות והתחושה הכללית של התינוק ובין החדר שבו הוא גדל. לכם, המשפחה הקרובה שלא יודעת גבולות בנתינה, יש הזדמנות להעניק מתנה מרגשת ויוצאת דופן להורים הטריים. כאשר חושבים על מתנה ליולדת, לרוב חושבים על מארז בקבוקים, בגדי גוף או מארזי טיפוח.

כיום, ישנו מגוון רחב של עיצובים ומחירים לחדרי הילדים, כך שתוכלו לבחור עבור ההורים הטריים חדר ילדים משגע. אם פעם חדרי התינוקות היו מסתכמים בשידת החתלה ובמיטה פונקציונאלית, הרי שכיום מדובר על עולם שלם שכמעט ואין לו סוף. החלטתם לאבזר להם את חדר התינוק שלהם ולהעניק להם מתנה מרגשת שכזו? עומדים לרשותכם מספר רב של דגמים למיטב האביזרים: מנורות, ארונות, מיטות, עריסות, מדפים, וילונות ושטיחים. חשוב לומר כי אינכם חייבים לאבזר את החדר בשלמותו, אלא תוכלו להעניק מגוון מוצרים על פי בחירתכם ועל פי התקציב שלכם.

מתנה אחת גדולה ויוקרתית מכולכם

כל אחד מבני המשפחה הקרובים אל היולדת הטרייה, רוצה להעניק לה מתנה מרגשת. במקום שכל אחד מכם יעניק מתנה שגרתית וידועה מראש, שלבטח היולדת תקבל מחברותיה, הקולגות לעבודה והמשפחה המורחבת, יש לכם הזדמנות להתלכד כולכם עם תקציב אחד, מתנה אחת, והתרגשות גדולה שאין דומה לה. נדמה כי מתנות ליולדת הפכו למתנות קבועות וידועות מראש, אך עם קצת יצירתיות והמון אהבה ליולדת – יש בידכם הכוח לרגש במתנה שתעניקו.

מה חשוב לקחת בחשבון?

מאחר וקיים מגוון עשיר של חדרי תינוקות המעוצבים בדרכים שונות, עליכם לדעת את מין התינוק. המון פעמים ישנם הורים אשר שומרים בסוד על מין הילוד עד לרגע הלידה, כך שאם החלטתם לרכוש את המתנה טרם הלידה, חשוב שתדעו האם מדובר בבן או בבת. מין הילוד ישפיע על הבחירה שלכם בצבעי החדר, שכן ישנם חדרי ילדים מעוצבים במיוחד לבנות, וכך בהתאמה גם לבנים. מעבר לכך, חשוב שתגיעו עם תקציב ידוע מראש. לאחר שהתלכדתם סביב רעיון המתנה, בידקו כמה כסף ברשותכם. תקציב מסודר ינחה אתכם בקלות בבחירות שתעשו – כל הדרך אל המתנה המרגשת. מזל טוב!

חדר ילדים ליולדת