כחברה מובילה שהפכה לאוטוריטה בתחום חדרי שינה לילדים, אנו לא פעם נשאלים על ידי הורים מה בעצם חדרי שינה לילדים צריכים לכלול או לחלופין, איך לעצב אותם נכון? אז החלטנו לתרום מהידע והניסיון ולרכז עבורכם תחת קורת גג אחת כמה מרזי המקצוע, ולו רק כדי שתוכלו לעצב את המרחב המושלם ביותר עבור ילדיכם.

מוכנים? לפניכם טיפים נבחרים לעיצוב חדרי שינה לילדים מהמומחים של דרים לנד.

מה חדר שינה לילדים צריך לכלול?

רבים אשר מאמינים כי חדרי שינה לילדים צריכים לכלול מיטה, שולחן כתיבה, ארון, מוצרי טקסטיל תואמים ותו לא. אנו בדרים לנד מאמינים כי חדרי שינה לילדים הם עולם ומלואו וככאלה עליהם לשקף את הילד שלכם הכי טוב. אז נכון עליהם לכלול ריהוט, אבל לריהוט אותו בוחרים יש משמעות והוא יכול לעשות את ההבדל בין חדר בו ילדיכם ירצה לבלות, לבין חדר בו ישהה כמה שפחות. לכן אנו מאפשרים לילדים לתת את הטון, הדבר ניכר גם בעיצובים שתמצאו אצלנו. הסיבה לכך היא שאנו חושבים שעל הילדים להיות מעורבים בתהליך ולכוון אותו אל עבר העיצוב הנכון.

אז הלכנו על חדרי קונספט

כהורים אנו מעודדים את הילדים שלנו ליצירתיות ולמחשבה יוצאת דופן ולכן אין דרך טובה יותר מעיצוב חדר השינה שלהם על מנת להוציא את היצירתיות לפועל ולאפשר להם להיות מי שהם. בדרים לנד תמצאו מגוון רחב של חדרי קונספט המתאימים לילדים מכל מין וגיל ומשקפים מגוון רחב של תחומי עניין, סגנונות וההעדפות עיצוביות. חדרי שינה לילדים מבית דרים לנד כוללים רהיטים שונים המייצגים אותם אשר שילובם יחד כמקשה אחת יסייע ביצירת עיצוב מהחלומות. עם זאת יש לציין כי את הרהיטים כולם ניתן לקנות גם בנפרד ולשלב אותם באופן עצמאי, כך שאם ברצונכם רק לשלב נגיעות של הקונספט הכללי, זה אפשרי.

על החדר לגדול עם הילד

ילדים נוטים לשנות את תחומי העניין שלהם מדקה לדקה וזה בסדר, היות וזהו חלק בלתי נמנע מתהליך הגדילה. אולם על מנת שהשינויים התכופים לא יעלו לכם ביוקר, מוטב מבעוד מועד לעצב חדרי שינה לילדים אשר יגדלו יחד עם הילד וישקפו את אופיו לכל אורך הדרך. כדי לעשות זאת מומלץ לבחור ברהיטים הנכונים כמו למשל ארון בגדים אשר יהיה גדול מספיק להכיל את בגדיו של הילד לאורך השנים, או מיטה המציעה מרחב, מתרחבת ומציעה שטח אחסון או סידור שינה נוסף למקרה שחברים ירצו להישאר ללון. בדרים לנד בכל רהיט מושקעת מחשבה על ההווה אך גם על העתיד ולו רק בגלל שמדובר ברהיטי איכות שילוו אתכם לאורך השנים.

אז איך בוחרים?

לפני שמגיעים לשלב בחירת הרהיטים יש לבחור בחברה מקצועית אשר מתמחה בחדרי שינה לילדים. יותר מכך, עליכם לוודא כי מדובר בחברה אשר רואה את הילד שלכם ומציעה מגוון רחב אשר יכול לשקף את אופיו המיוחד. ומדוע זה חשוב? מכיוון שאין ילד שדומה למשנהו ועל חדרו של ילדיכם לייצג אותו ולשמש עבורו כמרחב בטוח וחלומי בו נעים להיות. כשזו המטרה שלכם, הרי שתוכלו לעצב חדר ילדים ברמה גבוהה ואנו נשמח לקחת חלק בתהליך ולשמש עבורכם ככתובת מקצועית, תוך שמציעים לכם מבחר רחב של רהיטי ילדים לבחירה.

שלל עיצובים מרעננים, איכות בלתי מתפשרת ושירות מן השורה הראשונה אלו הם רק חלק מהמאפיינים אשר מלווים אותנו לכל אורך פעילותינו בתחום. אנו נשמח ללוות אתכם בתהליך עיצוב חדרי שינה לילדים תוך שמספקים לכם שפע של רהיטים ייחודיים בעזרתם תוכלו להרכיב את חדר החלומות לילדיכם!