יולי 26, 2017

חדרי ילדים מעוצבים

מי אמר שחדר הילדים צריך להיות קונבנציונלי ושגרתי? להיפך, חדרי שינה לילדים צריכים לשקף את אופיים המיוחד והם אלו שצריכים להכתיב את הכללים. אנו בדרים לנד מזמינים אתכם ללכת על הגבול הדק שבין עולם המציאות לעולם הדמיון והחלומות ולבחור חדרי שינה לילדים מתוך מגוון אפשרויות של חדרי ילדים מעוצבים.

לא עוד מיטה סטנדרטית, כי אם מכונית

אם ילדיכם הוא חובב מושבע של עולם המרוצים, מדוע שלא תעצבו עבורו חדר מתאים? תהיו בטוחים שכל ילד יחלום ללכת לישון בחדר של אלופים כמו הצ’מפיון רייסר. וכמובן, שאנו לא מגבילים. חדרי שינה לילדים בדרים לנד מתאימים הן לבנות והן לבנים ועל כן אנו מציעים אפשרויות בחירה מגוונות כדי לספק מענה כמה שיותר רחב. ואם בכל זאת הבנות שואבות הנאה מעולמן של הנסיכות, לרשותן האפשרות לעצב חדר נסיכות מושלם.

עיצובים מושלמים ורמת גימור גבוהה

בדרים לנד אנו מגשימים חלומות ולשם כך עלינו לעבוד עם חברות מובילות ומקצועיות בתחומן, שיכולות לעמוד בקריטריונים הגבוהים שלכם ולספק חדרי ילדים מעוצבים במיוחד. לא רק שהרהיטים מיוצרים על ידי טכנולוגיה מתקדמת ובסטנדרטים גבוהים של איכות, אלא שהם מבוססים על הרצון לשמח ילדים בכל גיל. אנו משמשים כיבואנים הבלעדיים של חברת צ’ילק המובילה ובכך מאפשרים לכם ליהנות מעיצובים מרשימים ברמת גימור גבוהה ומהאפשרות לעצב חלל כמה שיותר מרגש וייחודי.

לרשותכם מגוון חדרי ילדים מעוצבים מהם תוכלו לבחור ביניהם: צ’מפיון רייסר, פירסט קלאס, פיראט, כדורגל, נסיכות, ביקונספט ורייסר. מתקשים להחליט? ובצדק! אנו כאן כדי לסייע לכם ולכוון אתכם לבחירות הנכונות.