מאי 6, 2018

רובנו נוטים להתייחס לארון הבגדים של בנותינו כמובן מאליו, אך אל לנו לשכוח שעם גדילתן גם הצרכים שלהן משתנים. בגדים לבנות הפכו בשנים האחרונות לנושא חשוב מאוד: כמות הבגדים שלהן גדלה וכך גם הצורך ברכישת ארון גדול יותר שיכיל את אותה הכמות באופן יעיל ונוח. אם בעבר הסתפקנו בארון בגדים עם דלת אחת, היום, לא נוכל להסתפק בפחות משלוש דלתות. במאמר זה נסביר כיצד ניתן לבחור ארון בגדים שיתאים באופן ההולם ביותר לחדר השינה של הילדה.

ארונות בגדים מותאמים לילדות הם בדרך כלל קטנים יותר בעיקר בגלל שהם מכילים מספר מצומצם מאוד של בגדים. עם זאת, ארונות בגדים המיועדים לבנות נוער הם שונים לחלוטין. בדרך כלל, הם צריכים להיות מרווחים וגדולים יותר בגלל שהצרכים משתנים וכמות הבגדים גדלה.

טיפים לבחירת ארון הבגדים:

  1. חומרי גלם איכותיים - לפני בחירת הצבע, העיצוב והגודל חשוב שנייחס משמעות לחומרי הגלם מהם מורכב הארון. מומלץ לבחור בעץ מלא על מנת שהארון יוכל לשמש את הילדה למשך שנים. לארונות בגדים המיוצרים מעץ מלא יש אורך חיים ארוך יותר ולכן הם יכולים לעבור בהמשך לשאר הילדים במשפחה. בנוסף, ארון מעץ מלא שומר לאורך זמן על העיצוב והצבע שלו ולכן לא מתבלה במהירות.

  2. עיצוב – חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני בחירת הגודל הרצוי בהתאם לצרכים של הילדה. זאת ועוד, חשוב מאוד להקפיד על התאמת מידות הארון לגודלו של החדר ולא להיפך. לכן, לפני הרכישה מדדו את הקיר או את האזור שבו תרצו למקם את הארון כדי להבטיח התאמה מיטבית. חשוב לבחור בעיצוב ניטרלי וזאת על מנת שהארון יוכל להתאים גם לשנים המאוחרות יותר וגם לילדים האחרים במשפחה במידת הצורך.

  3. צבע – בהתייחס לארון בגדים לחדר של בנות חשוב מאוד להתאים את הצבע של הארון לאופיו של עיצוב החדר. כך למשל, אם מדובר אכן בחדר של בנות, חשוב שהצבעים הנבחרים יהיו בהירים ורגועים.

  4. ארגון – בגדים לבנות זה עסק לא פשוט. בנות לובשות בגדים הזקוקים לגיהוץ ולכן מלבד מדפים חשוב שיהיה גם מקום לתלייה. תא המיועד לתלייה יבטיח שהבגדים המגוהצים ישמרו לשימושים הבאים. לכן, נדרשת חשיבה מעמיקה לגבי סוג הארון אותו תרכשו בהתאם לארגון שתתבקשו לעשות בבגדים.

  5. דלת הזזה עם מראה – המראה החיצוני אצל בנות הוא דבר מאוד משמעותי וחשוב. בזמן מדידת הבגדים שלהן הן מסתכלות בלי סוף על המראה ובוחנות את התאמת הבגדים. לכן, חשוב מאוד לשלב בארון הבגדים של הבנות דלת הזזה עם מראה. דבר זה יחסוך לכם זמן ומקום נוסף בתליית מראה נפרדת. בנוסף, ארונות שיש להם דלתות עם מראה מעניקים לחדר עיצוב יוקרתי ומודרני יותר.

 

אם כן, הטיפים הללו יעזרו לכם לבחור את ארון הבגדים המושלם לחדר בנות.

20.21.1005.00-romantic-st-large-dolap-635960704436199194