יולי 11, 2017

עיצוב חדרי ילדים איננו מלאכה קלה ופשוטה. בהחלט ניתן להגדיר זאת כמשימה מאתגרת, שכן יש ליצור איזון בין רצונו של הילד לרצון הוריו. קיימים מקרים בהם רצונות שני הצדדים אינם סותרים האחד את השני, אולם ילדים הם חולמניים ואילו ההורים מעשיים יותר. מומלץ לשכור את שירותיו של מעצב שיוכל לגשר בין רצונותיהם של שני הצדדים.

איך מעצבים חדר ילדים על פי צרכי הילד ועל פי העדפותיו?

מעצבים נדרשים לתמרן בין רצונותיהם של שני הצדדים ואין מדובר במלאכה פשוטה. על המעצב להמליץ המלצות מקצועיות. ישנם הורים המסרבים בכל תקף לפעול על פי רצון ילדם, ולכן חשוב להסביר להם שזוהי ממלכתו הפרטית, הוא זה שמבלה בחדרו, וחשוב שהחדר יהיה נעים לשהייה.

לא מוותרים על פרקטיות

ועם כל ההתחשבות ברצונו של הילד, יש לעצב חלל פרקטי, עם מיטת ילדים ומזרון אורתופדי, שולחן כתיבה נוח, יש לדעת היכן ממקמים את המחשב, סגנון התאורה, צבעי הקירות ועוד.

עיצוב חדר הילדים – איך עושים זאת נכון?

תמיד ניתן לעצב את חדר הילדים מחדש, כאשר עוברים דירה או משפצים את הבית ויש לעצב את החלל כך שיהיה נוח, מקרין שמחה ועליזות, ועליו להיות גם פרקטי. בנוסף, על החדר להיות בטיחותי.

מהי המטרה העיקרית?

כאשר מעצבים חדר לילד, המטרה העיקרית היא ליצור אינטגרציה ולשלב בין רצון הילד ובין רצונות הוריו. זאת ועוד, עיצוב החדר תלוי גם במצבם הכספי של ההורים והתקציב העומד לרשותם. לא מומלץ לקפוץ מעל הפופיק ולבחור בחדר שעלותו גבוהה מאוד. בסופו של דבר יש לברר עם הילד באילו גוונים לצבוע את החדר, וככלל, מהן ציפיותיו? כמו כן יש להתייחס למצב בו נוסף עוד ילד לחדר, או האם מגיעים חברים להתארח בו?

עיצוב החדר על ידי שילוב בין רצונותיהם של ההורים והילד

בסופו של דבר, חשוב שהחדר יעוצב בצורה כזו שהוא ימצא חן בעיני הילד. כמו כן, יש לבחור את הריהוט על פי צרכיו. למשל, אם נוהגים להתארח אצלו חברים, בהחלט מומלץ לרכוש מיטה נפתחת. במקרה ועוד אח מתגורר באותו החדר, על מנת לחסוך במרחב מומלץ לקנות מיטת קומתיים. זוהי מיטה פרקטית וילדים אוהבים לישון עליה.

חברת דרים לנד

חברת דרים לנד, אשר מעצבת חדרי ילדים, מוכרת ללקוחותיה מוצרים המיוצרים על ידי חברות מותג בעלות מוניטין עולמי. מטרת החברה היא לשמח את הילדים ולגרום להם להיות מאושרים מחדרם. על כן יש לבחור מיטה ההולמת את צרכי הילד, ריהוט מעוצב ואלמנטים נוספים. החברה היא משפחתית וותיקה, בעלת ניסיון רב בתחום עיצוב חדרי ילדים, כאשר היא מייצרת מיטות לתינוקות, רהיטים לילדים ובני נוער. אם אתם מעוניינים לעצב מחדש את חדר ילדכם, אתם מוזמנים עוד היום ליצור עמנו קשר לשם קבלת ייעוץ מקצועי, ואנו נשמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי!

20.21.1106.00-romantic-calisma-unitesi-635962323063300576