יולי 25, 2019

כדי לעזור לכם לעצב את חדר הילדים המושלם והשימושי ביותר, שלא לומר הידידותי ביותר לתקציב שלכם, ריכזנו עבורכם את הטיפים הבאים.

אחד השלבים החשובים בעת עיצוב חדר ילדים הוא הבנת הסגנון המועדף עליכם. כאשר אתם מבינים באיזה סגנון תרצו להתמקד, כך תוכלו לחפש נקודות השראה ברחבי הרשת או במגזינים של עיצוב ולמצוא רעיונות עבור חדר הילדים המושלם. לאחר שהשלמתם את העיצוב הכללי, זה הזמן לבחור את האביזרים המשלימים שישלימו את התמונה הכללית ויעניקו לחדר תחושה חמימה ומזמינה.

טפטים מעוצבים

הדבקת טפטים מעוצבים לחדרי ילדים על קירות החדר או על קיר אחד מרכזי זהו פטנט גאוני. טפטים מוסיפים טאץ’ דקורטיבי והם יכולים לשמש כאלמנט מרכזי בכל חלל, אפשר אפילו לבסס עליהם את העיצוב של החדר כולו. ישנם דגמים שונים של טפטים המתאימים לכל העדפה או סגנון, לילדים משני המינים, לעיצוב חדרים לא מגדריים, לכל גיל, תחביב או עולם פנימי. טפטים יכולים לגדול עם הילדים ואפשר גם להחליף אותם במידה והם כבר לא מתאימים, או כשנדרש שינוי, כיום אפשר לעשות זאת בקלות.

מוצרי טקסטיל

גם אם יש לילדים בחדר תריסים חשמליים ומסגרות מעוצבות לחלונות, אל תזלזלו בחשיבותם של וילונות. המגוון הרחב של דגמים ועיצובים הוציא את הוילונות מאזור הנוחות והפונקציונליות אל עולמות העיצוב. הם חלק בלתי נפרד מכל חדר והם יהפכו כל חלל להרבה יותר נעים וחמים. כמובן שמבחר הבדים הרחב הופך את הוילונות לאלמנט עיצובי ודקורטיבי עליו יקום וייפול דבר. הם משלימים את העיצוב ומחברים בין כל האביזרים והרהיטים בחדר בחוכמה. בנוסף, אי אפשר להתעלם מכך שהם מכניסים לחלל המון צבע.

כסאות ומערכות ישיבה

מלבד מיטה או שולחן כתיבה, כל חדר ילדים זקוק לאביזרים שיגדירו אותו ואת הילד שגר בו. לכן מומלץ להשקיע בנושא מעט מחשבה, אך בסופו של דבר לבחור באביזרים יפים ושימושיים כאחד. בין האביזרים שפשוט אי אפשר בלעדיהם: מערכות ישיבה וכסאות, כאשר ישנם דגמים שונים שעומדים לרשותכם בהתאם לכל סגנון עיצובי. המלצה שלנו לעיצוב חמים: שלבו הדום או פוף. מעבר לעובדה שהם מציעים עוד מקום ישיבה מלבד המיטה, פופים והדומים תורמים רבות לעיצוב החדר ועוזרים ליצור בדיוק את האווירה הנכונה.

מוצרי תאורה

דרך נוספת ליצור חמימות בחדרי ילדים היא על ידי בחירה נכונה של גופי התאורה. תאורה לחדר הילדים מאוד חשובה ומלבד התאורה המרכזית כדאי מאוד לבחור גם גופי תאורה נוספים כמו מנורות צד או מנורות שולחן. אם יש לכם קונספט עיצובי מסוים, תוכלו אף לבחור בגופי תאורה מתאימים כדי שישלימו את העיצוב הרצוי. כך למשל לחדר נסיכותי יתאים שנדליר מלכותי, לחדר חובבי מרוצים אפשר לבחור בגופי תאורה מודרניים בצבעים אדומים ושחורים והמבחר עד רחב. כדי שהאווירה תהיה חמה בחרו בנורות חמות ובאפשרות לכוון את התאורה לפי עוצמות אור שונות.

באמצעות האביזרים הנכונים תוכלו לעצב חדר ילדים מושלם בהתאם לכל סגנון עיצובי, צורך או העדפה. כדי שהעיצוב יקלע למטרה אל תתביישו לבקש עזרה והכוונה מאנשי מקצוע המבינים בתחומי העיצוב.

חדרים ילדים מעוצבים